O firmie

Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K 
Dobrze znasz nas z sąsiedztwa. Jesteśmy firmą deweloperską, która od lat buduje domy i osiedla na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego i w jego okolicy, a także w Gdyni.
Specjalizujemy się przede wszystkim w budownictwie rodzinnym, dlatego szukamy najbardziej dogodnych lokalizacji dla naszych inwestycji, a proponowane przez nas mieszkania są funkcjonalne i nowoczesne. Minęły już czasy bloków z wielkiej płyty. Kameralne, kilkurodzinne budynki, osobne wejścia do każdego lokalu, użytkowe poddasze, własny ogródek czy obszerne tarasy to udogodnienia, dzięki którym mieszkania zamieniają się w prawdziwy dom.
Wybieramy terenu pod budowę naszych osiedli w atrakcyjnych miejscach – w otoczeniu zieleni, w bliskości sklepów, przedszkoli i szkół, z uwzględnieniem dobrej komunikacji z Trójmiastem. Tworzymy przyjazne otoczenie, tak, aby powrót do domu po całym dniu pracy dawał odpoczynek i wyciszenie.
Stawiamy na jakość, aby sprzedawane przez nas lokale służyły naszym Klientom na długie lata, zapewniając komfort i wygodę użytkowania. Do wykończenia mieszkań wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów, ponieważ dbamy o wysoki standard naszych inwestycji na każdym etapie realizacji, od fundamentów, poprzez dach, aż po oddanie kluczy nowym mieszkańcom.
Zapewniamy profesjonalny serwis w zakresie finalizacji i ubezpieczenia nieruchomości, obsługi notarialnej, a także aranżacji wnętrz, dzięki współpracy z architektem.
Nasze mieszkania  to bezpieczne, przemyślane budownictwo w przystępnych cenach na terenie Pogórza, Kosakowa, Gdyni, Redy i Rumi. 

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Pomożemy Ci w zakresie:

invest orlex

Wykończenia
nieruchomości

documents orlex

obsługi notarialnej

finished icon

sfinalizowania
zakupu nieruchomości
i jej ubezpieczenia

arrange icon

aranżacji wnętrz
Emilia Fuhrmann-Głębocka